Licencjat? Magisterka? Doktorat?
Książka lub artykuł?

Dobrze, że jesteś! Poprawimy Twój tekst!

Strona Główna

Licencjat? Magisterka? Doktorat? Książka lub artykuł?
Dobrze, że jesteś! Poprawimy Twój tekst!


NASZA OFERTA


KONTAKT

Licencjat? Magisterka? Zaliczenie? Książka lub artykuł?
Dobrze trafiłeś!
Jesteśmy tu, żeby pomóc Ci zredagować Twój tekst!


NASZA OFERTA


KONTAKT

Atelier redakcji tekstu

Praca ze słowem to nasz tlen i energia do życia. Obecnie poprawiamy ponad 3.000.000 znaków, czyli ok. 1.650 kartek A4 miesięcznie. Możemy zająć się redakcją i korektą właściwie każdego tekstu. Masz jakiś tekst do sprawdzenia? Chętnie pomożemy!

Doskonale wiemy, że samodzielne pisanie pracy nie jest zadaniem prostym, ponieważ wymaga doskonałej organizacji, systematyczności, samozaparcia i żelaznej dyscypliny; wykorzystania wiedzy z różnych etapów studiów; umiejętności heurystycznych oraz wyszukiwania źródeł. Nie wszyscy są w stanie spełnić te warunki – my jesteśmy!

Nasz zespół pomógł już setkom studentów, uczniów i przedsiębiorców. Od lat działamy w oparciu o sprawdzone strategie i metody, które pozwalają naszym Klientom osiągać zamierzone wyniki i spełniać marzenia. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi opiniami!

0
+
LAT
DOŚWIADCZENIA
0
+
ZADOWOLONYCH
KLIENTÓW
0
+
ZREDAGOWANYCH
KARTEK A4
0
+
WYPITYCH
KUBKÓW KAWY

Poznaj nas bliżej!

Jesteśmy zespołem specjalistów w swoich dziedzinach. Przygotowujemy treści w zgodzie z własnym sumieniem oraz w oparciu o skuteczne zasady i techniki, które pozwalają naszym Klientom uzyskiwać najwyższe wyniki. Dzięki tym wartościom możemy kontynuować misję dostarczania treści pochodzących z właściwej wiedzy, doświadczenia i pasji do korekty językowej tekstów.

Nie dajesz już rady? Chcesz zająć się innymi obowiązkami i spędzić więcej czasu z partnerem/-ką? Masz serdecznie dosyć drażniących pytań:

„Ciągle piszesz tę pracę?”

„Ale jeszcze?…”

„No czyli ile to jeszcze będzie trwało?!”

Pozwól nam wziąć na siebie Twoje wyzwania!

Profesjonalna redakcja i korekta treści!

Atelier redakcji tekstu

Nasz zespół na świeżo i z zapałem zajmie się dowolnym tekstem. Pomożemy Ci na każdym etapie pisania pracy, niezależnie czy znajdujesz się na początku, czy na końcu swojej drogi.

Poddamy redakcji i korekcie:

Prace licencjackie

Prace licencjackie

Nasza oferta
Prace inżynierskie

Prace inżynierskie

Nasza oferta
Prace magisterskie

Prace magisterskie

Nasza oferta
Prace doktorskie i habilitacyjne

Prace doktorskie i habilitacyjne

Nasza oferta
PRACE ZALICZENIOWE

PRACE ZALICZENIOWE

Nasza oferta
PRACE DYPLOMOWE

PRACE DYPLOMOWE

Poznaj całą naszą ofertę!
PUBLIKACJE NAUKOWE

PUBLIKACJE NAUKOWE

Nasza oferta
TEKSTY SPECJALISTYCZNE

TEKSTY SPECJALISTYCZNE

Nasza oferta
OFERTA

OFERTA

Poznaj całą naszą ofertę!

Dobra marka gromadzi wokół siebie ludzi, zachęca do zmian, edukuje oraz inspiruje. Nasza misja od lat realizuje się przede wszystkim w wynikach – sprawdź nas w zakładce Dlaczego my?

Stawiamy na:

 • Sprawną komunikację

  Pozostajemy w kontakcie na każdym etapie pracy, cały czas mając na uwadze Twoje sugestie oraz pomysły.

 • Elastyczność

  Dostosujemy się do Twojego grafiku i dostarczymy zweryfikowany tekst w korzystnym dla Ciebie terminie.

 • Rzetelność w każdym calu

  Poprawioną treść otrzymasz zgodnie z najwyższymi standardami, zawsze w ustalonym terminie.

 • Poufność

  To jeden z filarów naszej działalności. Owocna współpraca musi opierać się na zaufaniu, dlatego gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych bez względu na okoliczności.

Atelier redakcji tekstu

Naszym celem jest redakcja i korekta treści zgodnie z najwyższymi standardami tak, aby spełniała nie tylko potrzeby, ale także ukryte pragnienia wszystkich jej odbiorców, bo motywują nas efekty przerastające oczekiwania Klientów.

Dlaczego wiemy, że nasza praca ma sens?

Iga Read More
Super się współpracuje z Atelier! Mój chłopak też skorzystał i był mega zadowolony!
Ania Read More
Zlecona przeze mnie redakcja pracy magisterskiej wykonana została terminowo, jestem bardzo zadowolona z usługi. Przez cały czas realizacji mieliśmy świetny kontakt. Dzięki Atelier mogę się pochwalić 5 na dyplomie. 🙂
Beata Read More
Wszystko ok, bardzo polecam 😊
Paulina Read More
Korzystałam z oferty Atelier przy pisaniu pracy zaliczeniowej. Korekta i redakcja mojej pracy została wykonana świetnie – zauważyli błędy, na które ja nie zwróciłabym uwagi.
Kuba Read More
Polecam tę firmę wszystkim znajomym! Nie raz uratowali moje prace zaliczeniowe na uczelni :p
Marcin Read More
Dzięki wielkie za pomoc. Mój tekst został tak poprawiony, że aż nie mogłem uwierzyć ile oni błędów wychwycili xD
Amelia Read More
Mój licencjat z Turystyki to był sztos. Świetnie poprawiliście tę pracę! Poleciłam was mojej koleżance ;))
Milena Read More
Praca rzetelna, do tego przed czasem dziękuję!
Kacper Read More
W ostatniej chwili i już obronione! Dobra robota.
Mateusz Read More
Świetny kontakt i praca obroniona na 4+. Z czystym sumieniem polecam.
Magda Read More
Muszę powiedzieć, że miałam opory przed skorzystaniem z pomocy, ale firma okazała się bardzo profesjonalna. Wszystko wyszło super, polecam każdemu 😊
Marcin Read More
Rzetelnie i sprawnie, wyszło super!
Previous
Next
Na czym polega profesjonalna korekta pracy zaliczeniowej?

Na czym polega profesjonalna korekta pracy zaliczeniowej?

Korekta i redakcja tekstu stanowią jeden z najważniejszych etapów przygotowania książki, artykułu oraz pracy zaliczeniowej na studia. Sprawdzenie polega przede wszystkim na poprawieniu ewentualnych błędów ortograficznych, stylistycznych oraz gramatycznych. Uwzględnia przy tym częste błędy odmiany oraz interpunkcji. Niezależnie od tego, czy zapomnisz przecinków, czy nie będziesz przestrzegał reguł, dotyczących szyku wyrazów, nasi specjaliści zajmą się kompleksowym dopracowaniem, stworzonej przez Ciebie, treści.

Jak powstaje artykuł naukowy?

Skończyłeś właśnie pisanie tekstu? Jesteś zadowolony z wyników prowadzonych badań? Chcesz opublikować artykuł w języku polskim w cenionym czasopiśmie naukowym? Kolejnym etapem pracy jest redakcja oraz korekta tekstu. Doświadczeni specjaliści z Atelier redakcji tekstu wskażą Ci wszelkie ewentualne błędy ortograficzne. Pomożemy wdrożyć zasady pisowni, w tym poprawimy błędy składniowe oraz błędy leksykalne.

Korekta tekstu – dlaczego warto postawić na profesjonalną pomoc?

Czym charakteryzuje się poprawny tekst naukowy?

Staranne dopracowanie komunikatu naukowego najczęściej wymaga zaaplikowania zasad odpowiedniego stylu. Piśmiennictwo akademickie charakteryzuje się bowiem nie tylko wyjątkową dbałością językową, ale także wykorzystywaniem specjalistycznego słownictwa. Pozostaje przy tym pozbawione wszelkich środków ekspresji słownej i subiektywizmu. Nasi doświadczeni redaktorzy pomogą stworzyć logiczne struktury, pozbawione zbyt długich i skomplikowanych zdań. Dodatkowo wyodrębnią dodatkowe akapity i nagłówki, które ułatwią odbiór treści.

Czym odznacza się dobra praca magisterka bez błędów ortograficznych?

Zależy Ci na stworzeniu interesującego i przekonującego tekstu? Pamiętaj o tym, że nawet jeden błąd ortograficzny czy nadużywane słowa mogą znacznie podważyć wiarygodność prezentowanych przez Ciebie informacji. Środowisko akademickie zwraca bowiem szczególną uwagę na sposób, w jaki wykorzystujesz język polski i język angielski w pracy naukowej.

Doświadczeni korektorzy i redaktorzy nie tylko usuną ogromną liczbę literówek oraz błędy interpunkcyjne i ortograficzne, ale także zadbają o przejrzystość i formatowanie. Zastosowanie odpowiednich zabiegów pozwoli wyodrębnić i podkreślić najważniejsze treści, dzięki czemu zainteresują potencjalnego czytelnika i zwrócą jego uwagę na najważniejsze wnioski. Skorzystaj ze wszelkich zalet korekty tekstu i już dziś wyeliminuj błędy ortograficzne, które mogą zaważyć na Twojej ocenie końcowej.

Korekta tekstu – dlaczego warto postawić na profesjonalną pomoc?

Korekta ma na celu weryfikację tekstu i zaznaczenie znalezionych błędów ortograficznych. Poprawimy przy tym błędną interpunkcję oraz niespójności tekstowe i liczbowe. Dzięki temu powstanie przejrzysta treść, wolna od błędów leksykalnych, składniowych oraz fleksyjnych. Dopracowana konstrukcja zdań poprawi ogólne wrażenia towarzyszące lekturze oraz pozytywnie wpłynie na odbiór prezentowanych treści.

Jak wyeliminować błędy typograficzne?

Błędy typograficzne to inaczej niedoskonałości w zakresie formatowania i układu graficznego. Do najpopularniejszych błędów można zaliczyć podwójne spacje, niczym nieuzasadnione zmiany czcionek, nieprawidłowo oznaczone nagłówki oraz brak wyodrębnienia tytułu lub cytatu. Wszelkie wymienione elementy znacznie wpływają na przejrzystość tekstu oraz jego odbiór.

Wielu studentów, przygotowujących pracę na studia, ma tendencję do skupiania się i udoskonalania jedynie warstwy merytorycznej. Zaniedbują tym samym kwestie edytorskie. Chcesz wyeliminować błędy typograficzne? W natłoku obowiązków nie masz czasu na samodzielne wyszukiwanie najmniejszych potknięć? Skorzystaj z oferty naszego zespołu! Doświadczeni redaktorzy zajmą się oprawą graficzną, tak abyś Ty mógł skoncentrować się na przekazaniu informacji i prowadzeniu badań.

Czym różni się korekta od redagowania?

Redakcja tekstu pozwala na kompleksowe dopracowanie warstwy językowej. Pomożemy Ci w poprawieniu pisowni oraz gramatyki. Zajmiemy się przy tym sprawdzeniem terminów specjalistycznych, stylem oraz uzupełnimy brakujące elementy bibliografii i przypisów. Zadbamy przy tym o ujednolicenie cytatów, tytułów oraz użytych skrótów, tak aby tekst był przejrzysty i przyjemny w odbiorze. Korekta tradycyjnie odnosi się do ostatniego etapu pracy. Ma na celu wyłapanie błędów ominiętych podczas redakcji. Korektor zajmuje się zatem błędami ortograficznymi, interpunkcyjnymi, gramatycznymi oraz edytorskimi. Nie poprawia za to kwestii merytorycznych oraz nie uatrakcyjnia formy prezentowanych informacji.

Postaw na korektę pracy zaliczeniowej w języku polskim!

Studiujesz w Polsce? Samodzielne poprawienie błędów jest szczególnie trudne w przypadku obcokrajowców. Jeśli do codziennej komunikacji wykorzystujesz język obcy, np. ukraiński, język polski może okazać się szczególnym wyzwaniem. Sprawdzanie pisowni online na stronach internetowych pozwala na wychwycenie jedynie typowych błędów ortograficznych. Zrezygnuj z celu szybkiego sprawdzenia pisowni! Nic nie zastąpi bowiem profesjonalnej korekty tekstu. Już dzisiaj skontaktuj się z nami i skonsultuj przygotowany artykuł!

Na czym polega redagowanie tekstu?

Na czym polega redagowanie tekstu?

Redagowanie stanowi jeden z najważniejszych etapów pracy pisarskiej. Pozwala na wyeliminowanie wszelkich błędów językowych, stylistycznych, merytorycznych i logicznych, zachowując przy tym styl i intencje autora. Głównym celem naszego zespołu jest zwiększenie jakości przekazywanych informacji oraz dopracowanie spójności logicznej gotowego tekstu. Nie tylko poprawimy ewentualne błędy ortograficzne i gramatyczne, ale także zadbamy o weryfikację źródeł, zaznaczamy ewentualne błędy i niejasności oraz dopracujemy kwestie wizualne, edytorskie i typograficzne. Dzięki temu pomożemy stworzyć gotowy tekst do publikacji.

Ważnym etapem pracy redakcyjnej jest nadanie treści odpowiedniej formy. Nasi redaktorzy zajmą się zatem ujednoliceniem przypisów, cytatów, czcionek, wykresów oraz zweryfikują zgodność tekstu z wymaganymi wytycznymi. Ma to szczególne znaczenie w przypadku prac magisterskich oraz recenzowanych artykułów naukowych, gdzie kwestie techniczne mogą zaważyć na sukcesie autora. Specjaliści zadbają przy tym o formatowanie i odpowiedni podział tekstu na akapity, ułatwiając jego odbiór oraz nawiązywanie dyskusji naukowej.

W jakim celu redaguje się teksty?

Redagowanie tekstu pozwala na stworzenie przyjemnej w odbiorze i spójnej treści. Jest przejawem profesjonalizmu oraz szacunku autora wobec czytelnika. Dodatkowo pozwala na dostosowanie stylu do rodzaju publikacji. Inaczej należy opracowywać bowiem tekst naukowy, a inaczej utwór literacki. W przypadku treści internetowych redagowanie tekstów pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy, przekładając się przy tym na wzrost pozycjonowania. Treści eksperckie o wysokiej wartości merytorycznej budują zaufanie wśród klientów i zachęcają do skorzystania z prezentowanej oferty. Jednocześnie warto podkreślić, iż zakres prac zależy zarówno od potrzeb zleceniodawcy, jak i charakteru tworzonego tekstu. Już dziś zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem, który pomoże przy redagowaniu każdej treści w zgodzie z przedstawionymi wytycznymi!

Kontrola antyplagiatowa

Redagowanie tekstu polega także na poprawieniu plagiatu. Jesteś na etapie redagowania artykułu lub pracy magisterskiej? Musisz usunąć plagiat z rozprawy doktorskiej? Wszystkie prace naukowe i dyplomowe opierają się na prowadzonych w przeszłości badaniach. Nieumiejętne prezentowanie tekstów źródłowych, cytatów oraz dosłowne kopiowanie wypowiedzi innych badaczy wiąże się z uzyskaniem negatywnej oceny podczas sprawdzenia treści w programach antyplagiatowych. Nasz zespół od redagowania tekstu, znający zasady funkcjonowania nowoczesnych oprogramowań stosowanych przez uczelnie, zadba o odpowiednie przygotowanie przejrzystej struktury pracy. Tym samym pozwoli uniknąć ewentualnych problemów związanych z nieumiejętnym korzystaniem ze źródeł, co może prowadzić nawet do nieprzyjemnych konsekwencji prawnych.

Określanie wartości merytorycznej

Ważnym elementem redagowania tekstu jest określenie poprawności konsekwencji logicznych oraz wartości merytorycznej. Artykuł powinien być wolny od błędów i literówek. Nasi redaktorzy z Atelier redakcji tekstu poprawią zapis imion i nazwisk, nazw własnych oraz dat i faktów. Specjaliści przeanalizują spójność prezentowanej argumentacji, zaznaczając przy tym wykluczające się nawzajem treści. Ewentualne błędy logiczne i błędy merytoryczne stanowią poważny problem dla każdego badacza i studenta. Redagowanie przed publikacją pozwali na usunięcie wszelkich skrótów myślowych oraz uproszczeń, które zaburzają spójność badań i ich wiarygodność. Już dziś zadbaj o krytyczną analizę jakości i stwórz poprawny językowo tekst!

Profesjonalne redagowanie tekstów literackich

Profesjonalne redagowanie tekstów literackich

Nie wiesz, jak samodzielnie przeredagować tekst literacki? Redagowanie tekstów nie dotyczy jedynie publikacji akademickich. Jest to etap, o którym nie mogą zapomnieć także pisarze, planujący publikację książek. Redaktor krytycznie oceni spójność fabularną, zwracając uwagę na nieścisłości, które znacznie obniżają jakość tekstu. Dodatkowo redagowaniu towarzyszy skrócenie zdań, usunięcie niepotrzebnych fragmentów, powtórzeń oraz uciążliwych dla czytelnika dłużyzn. Jednocześnie nasz zespół specjalistów z Atelier redakcji tekstu zadba o zachowanie unikatowego stylu autora. Wszelkie większe zmiany konsultowane są bowiem ze zleceniodawcą. Dzięki temu pisarz zachowuje pełną kontrolę nad poprawianym dziełem. Zapraszamy do kontaktu z redaktorami, którzy pomogą zadbać o poprawę jakości każdego utworu o walorach artystycznych.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy Atelier redakcji tekstu?

Nie jesteś pewien, na czym polega redagowanie tekstu? Mimo wielokrotnego czytania wciąż nie widzisz wszystkich błędów? Samodzielne poprawienie często okazuje się niemożliwe. Dobra znajomość treści sprawia, że nie jesteśmy w stanie krytycznie spojrzeć na stworzony artykuł lub książkę. Redaktorzy z Atelier redakcji tekstu specjalizują się w szczegółowym dopracowaniem treści oraz warstwy wizualnej. Zajmujemy się przy tym redagowaniem tekstów pisanych przez obcokrajowców. Eksperci mają doświadczenie w korekcie różnorodnych prac dyplomowych, artykułów naukowych, utworów literackich oraz tekstów promocyjnych, informacyjnych i marketingowych. Zależy Ci na szybkiej i dyskretnej realizacji zamówienia? Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem i szybkie naniesienie poprawek!